Ranking kont oszczędnościowych dla dwojga – luty 2019

Niezależnie od tego, czy dwoje kochających się ludzi jest małżeństwem czy też żyje ze sobą w mniej formalnym związku, mają oni możliwość założenia wspólnego konta oszczędnościowego, na którym wspólnie gromadzić będą środki na dowolny cel. Oto 5 najlepszych kont oszczędnościowych dla dwojga – stan na luty 2019.

Nest Bank. Wspólne konto można założyć w siedzibie banku bądź online (tu należy jednak pamiętać o zaznaczeniu w formularzu opcji mówiącej o tym, że zakładany rachunek dzielony będzie na dwie osoby).

Bank Millenium. Aby w banku założyć konto dla par, jedna z osób powinna założyć konto indywidualne, po czym wraz z jego współwłaścicielem odpowiednio przekształcić je w placówce bankowej.

Bank PKO BP. Konto dla pary założyć można w placówce banku, bądź poddać przekształceniom konto już posiadane przez jedną ze stron.

mBank. W tym przypadku można założyć nowe konto dla pary, bądź przekształcić już posiadane przez jedną ze stron. Założenie i prowadzenie rachunku jest darmowe.

T-Mobile Usługi Bankowe. Tu konto wspólnie z partnerem można założyć w placówce banku. Obie strony mogą otrzymać własną kartę płatniczą.

Redakcja

Autor

Redakcja

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz